MÖBLER / Bord / Rökbord 4311278
nr 431 1278
Rökbord
Orientaliskt, höjd: 67 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 2 oktober 2006
1.200 kr
1.800 kr
1.700 kr
2.100 kr
2.200 kr